דף פנימי

  הדור האחרון של כלים דרמטולוגים הנמצאים בשימוש רופאים לאסתטיקה

  מכשיר זה קל לתפעול והטכניקה שלו משיגה תוצאות מעולות ללא ניתוח עפעפיים פולשני.

  הפלקסר הוא מכשיר מיקרו כף יד העושה שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר עבור ניתוחים קוסמטיים ודרמטולוגיה. התקן זה פועל בצורה אלחוטית, חיבור חשמלי נדרש רק כדי לטעון את הסוללה המובנית .

  הפלקסר הוא מכשיר הקל מאוד לשימוש, בעל מבנה ארגונומי ובעל ביצועים גבוהים בתחום האסטתיקה הרפואית.

  אם בחלוף הזמן אנו סובלים מעור נפול על העפעפיים העליונים והתחתונים, עור הפנים נראה עייף ומיושן. תתפלאו שזה קורה לרוב בני האדם וכיום יש טיפול חדשני ללא כאבים וללא ניתוחים. הטיפול הקלאסי למראה העייף הוא בד"כ ניתוח עפעפיים כירורגי. אמנם שיטה זו יעילה אך זהו ניתוח לכל דבר. אנשים רבים חוששים מניתוחים, הרדמה ומחטים. טיפול זה נעשה בחדר הניתוח ולכן קיימים הסיבוכים האפשריים של ניתוח כגון דימום, שטפי דם, צלקות היפרטרופית, תיקון א-סימטרי, אנטרופיון או צניחה של העפעפיים התחתונים. השיטה החדשה של ניתוח עפעפיים לא פולשני עם טכנולוגית פלקסר כאן כדי לספק פתרונות, למזער עכבות ופחדים של אלה הרוצים לפתור בעיות עפעפיהם – ללא ניתוח.

  איך מכשיר הפלקסר עובד?

  הפלקסר עושה שימוש בלייזר דמוי חשמלים קטנים כדי להעלות את הטמפרטורה באופן סלקטיבי בתוך אזור מסוים, ולאחר מכן מתאדה ברקמות העור מבלי להשפיע על שכבות עור העמוקות. שיטה זו מיועדת לשימוש עבור ניתוח עפעפיים ללא חתכים, מחטי הרדמה, תפרים וכאבים.

  הטכניקה שהפלקסר עושה בה שימוש היא טכניקה דינמית המאפשרת למטופל למצמץ במהלך הטיפול.

  התהליך הוא שטחי ולא גורם לדימום, תיקון יתר או תופעות לוואי אחרות – והתוצאות מוכחות!

  כמה טיפולי פלקסר צריך לעבור כדי לראות תוצאות?

  הטיפול בפלקסר הוא התהליך הדרגתי אשר מושג בדרך כלל בשלושה מפגשים קצרים – בני 20 דקות כל אחד.

  האם יש תופעות לוואי?

  לא, החולה יכול לחזור לפעילות שגרתית למחרת. ניתן גם לכסות את הצלקת באיפור. ולתת לסימנים השחורים הקטנים שנוצרים מטיפול הפלקסר להתפוגג עצמם. תוך כמה ימים נוצרת אדמומיות באיזור המטופל אשר שוכך בהדרגה.
  × שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?