פלקסר - Plexr

הרמת עפעפיים, הסרת נגעים וטיפול בצלקות וצלקות אקנה ללא ניתוח וביעילות!
פלקסר נותן פתרון מעולה ללא סכין ניתוח, תפרים וצלקות למספר בעיות. בעזרת מכשיר PLEXR ניתן להוריד עור עודף בלי לגרום נזק לרקמות ושרירים מסביב.

  • אורך הטיפול: 60 דק''

  • רמת הכאב: אי נוחות קלה

  • הרדמה: מס' אופציות

  • התאוששות: 1-2 שבועות

  • משך התוצאה: קבוע

  • סיכונים: נפיחות, גלדים, הרגשת מתח באיזור הטיפול

ללא דימום, ללא תופעות לוואי - והתוצאות מוכחות!

טיפול הפלקסר מהווה צריבה שטחית של נקודות קטנות קרובות אחד אל השני. בעזרת מכשיר הפלקסר ניתן להוריד עור עודף בעפעפיים עליונות ותחתונות. זמן הטיפול הוא כ30 דקות. את התוצאה אפשר לראות מיד אך את התוצאות הסופיות ניתן לראות 3 שבועות לאחר הטיפול. בד״כ נדרשים 3 טיפולים בהפרש של 6 שבועות כדי להגיע לתוצאה שווה לניתוח.
באילו אזורים ניתן לטפל?
ניתן להשתמש במכשיר PLEXR להסרת נגעי עור, לטשטוש קמטים וגם במצבים הבאים:
* עפעפיים עליונות ותחתונות ללא ניתוח
* נגעי עור כמו פיברומות,יבלות ,פפילומות וקסנטלזמות
* צלקות כולל סימני מתיחה
* צלקות אקנה ואקנה פעילים
* צלקות לאחר ניתוח וצלקות קלואיד
* פיגמנטציות וכתמי שמש
* הסרת קעקועים
כיצד זה עובד?
PLEXR גורם להפחית עור מוצק לגז. התוצאה היא מיידית מבלי לחמם את הרקמות הסמוכים לאיזור המטופל ומבלי לגרום נזק לעור בריא. PLEXR משתמש בפלזמה ללא נוכחות של אנרגיה חשמלית אשר יכולה לגרום נזק לחלק מהמטופלים. כתוצאה מהטיפול התקשות והידוק העור.
האם יש סיכונים?
יש צורך באלחוש מקומי כמו אמלה 30-40 דקות לפני הטיפול, לפני טיפול בעפעפיים כדי למזער אי נוחות, ולכן ההליך כמעט ללא כאבים.
באזורים האחרים ניתן להשתמש בקרם אלחוש או הזרקת חומר אלחוש כדי למנוע כאב. בזמן הטיפול יכולים להיות הרגשת חום ועיקצוצים או הרגשת שריפה לאחר מכן. טכנולוגית PLEXR בשימוש רחב בעולם כמעט 10 שנים ולא ניצפו תופעות לוואי משמעותיים.
האם ישנן תופעות לוואי?
במהלך הטיפול ע״י PLEXR מופיעות נקודות חומות זעירות מאוד דומים לנקודות כוויה. נפיחות היא דבר שכיח ויכולה להמשך מספר ימים במיוחד סביב העיניים. איזור הטיפול יכול להיות חם ורגיש במשך מספר ימים. עלולה להיות הרגשת עיקצוץ ושריפה. נוצרים גלדים ומאוד חשוב לשמור אותם נקיים יבשים ומוגנים מהשמש. אם מקום באזור המטופל מתחיל להיות חם, מתוח ורגיש יש ליצור קשר עם הרופא בקליניקה.
למה לצפות לאחר הטיפול?
תוצאה הסופית תלויה ברמת הריפיון של העור או גודל של הנגע בעור, תוצאה רצויה ובעיות של העור סביבו קיימים לפני הטיפול. צימצום קיפלי עור וקמטים נראים במיידי. נקודות זעירות חומות ואודם מופיעים במקום הטיפול, תלוי בשיטת הטיפול. אם הטיפול מתבצע בשיטת ספרי, מקום הטיפול דומה לכוויה שיטחית. הגלדים שנוצרים כתוצאה מהטיפול נשארים בדרך כלל שבוע עד שבועיים והמקום המטופל מתאושש באותה התקופה.
נפיחות יכולה להיות משמעותית במיוחד סביב העיניים, מתגברת בבוקר ויכולה להמשך מספר ימים. איזור הטיפול מגורה, מגרד כחלק מתהליך ההחלמה. מאוד חשוב לא לשפשף את הגלדים ולא לנסות להוריד אותם לפני שהם נופלים באופן טיבעי. אחרת יכולים להיווצר צלקות ואזור הטיפול יכל להזדהם.
תוצאות הטיפול הן ממושכות למשך שנים רבות. לאחר הטיפול מומלץ לישמור על המקום נקי ויבש, להשתמש במקדם הגנה SPF 50 ניתן לשים מייק אפ מינרלי על המקום המטופל . יש להמנע מחשיפה לחום או קור קיצוני עד ההחלמה. יש ליצור קשר עם הרופא במידת הצורך .
המלצות לאחר הטיפול?
מיד לאחר הטיפול יכולה להיות הרגשה של שריפה באיזור. התופעה הזאת חולפת במשך מספר שעות ולפעמים קצת יותר. ניתן לקחת כדורים נוגדי דלקת כמו IBUFEN כדי למזער את הרגשה לא נעימה.
במהלך הטיפול נוצרת נפיחות, שהינה דבר נורמלי. הנפיחות יותר משמעותית סביב העיניים ויכולה להמשיך מספר ימים. אפליקציות קרח יכולים לעזור למזער את הנפיחות ביומיים הראשונים לאחר הטיפול. אם הנפיחות משמעותית מותר לקחת טיפול נוגדי דלקת ונוגדי אלרגיה. במקום הטיפול נוצרים גלדים. בהתחלה הם בצבע חום או שחור ומתקפלים במשך שבוע שבועיים. מאוד חשוב לא לנסות לקלף את הגלדים בכח, לא לשפשף את המקום, כזה יכול ליגרום לזיהום או צלקת.
לאחר הטיפול יכול להופיע דמעת אשר גם חולפת עם הזמן. אם המקום הטיפול מתחיל להיות חם ואדום או מוגלתי יש ליצור קשר עם הרופא מיד ולקבל את הטיפול הנדרש. מאוד חשוב לשמור על המקום נקי ויבש ולהימנע מחשיפה לשמש.
אין להשתמש בתכשירים מכילים אלכוהול לניקוי המקום לאחר הטיפול . אין לחבוש או לכסות בפלסטרים את המקום המטופל. לעיתים נדרש יותר מטיפול אחד כדי להגיע לתוצאה הרצויה. הפרש בין הטיפולים צריך להיות לא יהיה פחות מ6 שבועות.
תמונות לפני ואחרי הטיפול במכשיר הפלקסר
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?