מתיחת פנים ע"י חוטים

בקליניקה שלנו משתמשים בחוטים שונים כמו Silhouette Soft וחוטים PDO
לכל סוגי חוטים יש יתרונות שלו וניתן להשתמש בשילוב של חוטים שונים .לאחר יעוץ פרטני אתם תקבלו הסבר והמלצות לטיפול מתאים לך ספציפי.

  • אורך הטיפול: שעה או יותר''

  • רמת הכאב: קל עד בינוני

  • הרדמה: מס' אפשרויות

  • התאוששות: 2-5 ימים

  • משך התוצאה: 12-18 חודשים

  • סיכונים: שטפי דם קלים, חוסר סימטריה

 

סוגי החוטים

 
 
סילואט סופט הינם חוטים נספגים המוחדרים בצורה עדינה אל מתחת לפי העור- החוטים מהדקים את העור, משפרים את צבעו, גמישותו, מראהו ומרקמו. החוטים מכילים חומצה פולילקטית אשר מהווה "סקין בוסטר" משמעותי ביותר לנשים מעל גיל 40.

אפקט החוטים הוא כפול: מיידי, עם החלקת הקפלים בצוואר וקו הלסת התחתונה, ומאוחר יותר נראה לעין לאחר 3 חודשים עם היווצרות רקמות קולגן סביב כל חוט והידוק נוסף של אותם המקומות.

החוטים מתמוססים באופן מוחלט לאחר שנה-שנה וחצי ומשפרים בתקופה זו באופן משמעותי את מצבו של האזור שטופל. החוטים האלו מאושרים ע״י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי.
חוטי PDO הם חוטים העשויים מהחומר פולידיאוקסנון. זהו חומר המשמש לחוטי תפירה רפואיים הנספגים. ייחודו של החוט מצוי ביכולתו להתפרק בעור ולהפוך לדו תחמוצת הפחמן תוך 6-8 חודשים מיום הטיפול. קיימים כמה סוגים של חוטי PDO - למיצוק העור והרמה.

החוטים מעודדים יצירת קולגן שגורם לתוצאות ממושכות ומראה טבעי. החוטים מתמוססים בגוף באופן מוחלט. זהו טיפול יעיל ללא כאב ובטוח. ללא זמן החלמה. החוטים הללו מאושרים ע״י משרד הבריאות הישראלי והאירופאי.
 

מתיחת פנים ללא ניתוח - תוצאה מיידית לטווח ארוך

אילו אזורים מתאימים לטיפול?
סילואט סופט
האזורים הכי שכיחים שבהם מטפלים הינם קו הלסת, קווי מריונט (קימטי עצב בזויות הפה). בנוסף ניתן להשתמש בחוטים הללו להרמת גבות, צוואר, לחיים. בטיפול אחד ניתן להשתמש במספר חוטים לשיפור תוצאה.

חוטי PDO
חוטים PDO מאוד יעילים לטיפול באזורים שונים של הפנים וגוף. אזורים שכיחים לטיפול הינם קו הלסת, צוואר, מצח, לחיים, קווים בין האף לפה. טיפולים נוספים בגוף הינם מחשוף, מתיחת בטן וישבן.

בטיפול אחד ניתן לשלב סיבים שונים של החוטים.
איך זה עובד?
סילואט סופט
לפני הטיפול על הרופא המטפל לבחון את העור ולהחליט באיזו כמות של חוטים להשתמש ובאילו אזורים בגוף יש לטפל.
הרופא מסמן נקודות כניסה ויציאה של החוטים. חשוב לשמור על סטריליות של הפעולה. לאחר מכן מוזרק חומר מאלחש לנקודות הכניסה ויציאה של המחט. חוטים מוחדרים מתחת לעור ומאפשרים מיקום חדש ויציב של רקמות. פנים הרכות ובכך מעכבים את תהליך ההזדקנות. הטיפול גורם להתחדשות מבלי לשנות את המראה הטבעי. הפעולה מחזירה את הרקמות הרכות למיקומם המקורי.

חוטי PDO
לפני הטיפול יש לבחון את העור ולקבל מידע על היסטוריה הרפואית ולוודא שטיפול בחוטי PDO מתאים למטופל הספציפי. הליך הטיפול פשוט וקל ולא דורש שהיה ביתית לאחר הטיפול.
החוטים מוחדרים מתחת לעור בטכניקה סטרילית ע״י מחטים שעברו עיבוד מיוחד המאפשרים חדירה חלקה לעור. המחט נשלפת והחוט נשאר בעור ומתפרק בתוכו בתהליך של פירוק ביולוגי במשך 3-8 חודשים. הטיפול מתבצע תחת אלחוש האזור המטופל ע״י משחה מסוג אמלה.
לכל אזור מוחדרים מספר חוטים בבת אחת כאשר כמות החוטים המוחדרת לאזורים כמו הפנים והצוואר יכול להגיע ל20-40 חוטים לטיפול. יש לחזור על הטיפול לאחר חודש, אז מוחדרים 10-20 חוטים נוספים לפי הצורך.
האם הטיפול הינו בטוח?
סילואט סופט
החדרת חוטי סילואט סופט פולשני באופן מינימלי אך ישנו סיכון מאחר והטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית כדי למנוע כאב והרגשת חוסר נוחות. לאחר הטיפול מומלץ לקחת משככי כאבים לפי הצורך. החוט מוחדר דרך נקב בעור. כמו בכל פעולה פולשנית יכולים להופיע שטפי דם, נפיחות וזיהום קלים (אלו עלולים להיות יותר משמעותיים אם המטופל מקבל מדללי דם כמו אספירין או תרופות נוגדי דלקת).

חוטי סילואט סופט הם חוטים המאושרים ע״י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ונחשבים מאוד בטוחים.

חוטי PDO
תגובות מקומיות שטף דם ( נספג ואינו מפריע לתהליך הקלטות החוט הריקמה ), נפיחות מקומית, אלרגיה ודחיה של החוט -נדיר מאוד. כאב, אדמומיות ואי נוחות מעל 4-5 ימים. היווצרות צלקות הינו דבר נדיר מאוד.

על המטופלים נוטלים אספירין או מדללי דם אחרים יש להתייעץ עם הרופא המטפל האם מותר להפסיק את הטיפול התרופתי 5-7 ימים לפני הטיפול הקוסמטי.

עלולות להופיע גרנולומות - התקשות באזור ההזרקה עקב דלקת תת עורית, התופעה ניתנת לטיפול ע״י תרופות מקומיות. פיגמנטציה באזור הפנים ולכן מומלץ להשתמש במקדם הגנה בחשיפה לשמש, כמו כן להימנע משימוש בבישום באזור ההזרקה שיכול לגרום לפיגמנטציה. יכולים להופיע שקעים או בליטות באזור הטיפול או חוסר סימטריה שניתנת לטיפול. חוט בולט ולא ניספג -ניתן להוציא .
מהן תופעות הלוואי?
סילואט סופט
מיד לאחר הטיפול תופיע אדמומיות, נפיחות והרגשת מתח -זה נורמלי. נפיחות יכולה להמשך מספר ימים, סימפטומים אחרים חולפים יותר מהר. קיים סיכון של זיהום באזור הטיפול. במקרה והמקום נהיה חם, ואדום יש לפנות מיד לרופא המטפל.

לפעמים החוט יכול לבלוט דרך העור דבר אשר דורש בדיקה של רופא. שטפי דם מיד לאחר הפעולה יכולים להופיע. מטופלים הנוטלים מדללי דם יש להתייעץ עם הרופא המטפל האם מותר להפסיק את הטיפול התרופתי 5-7 ימים לפני הטיפול הקוסמטי.

חוטי PDO
תופעות לוואי של חוטי PDO דומות לחוטי סילואט סופט
למה לצפות לאחר הטיפול?
סילואט סופט
משך התוצאה תהיה בערך 18 חודשים, תלוי באזור שמטופל, גיל המטופל, סוג העור, אורח חיים, ונפח בפנים. החוטים מתמוססים לחלוטין במשך 6-8 חודשים.
חוטי PDO
משך התוצאה כ12 חודשים תלוי באזור שמטופל, סוג העור, גיל המטופל, אורח חיים ונפח בפנים. החוטים מתמוססים באופן מוחלט במשך 6-8 חודשים.
הוראות לאחר הטיפול?
עבור שני סוגי החוטים: לאחר הטיפול יש לשים שקיות קרח כדי למנוע הופעת שטפי דם. יכולה להיות הרמת יתר של העור זה נורמלי ומסתדר במשך מספר ימים עד שבוע. אסור לבצע עיסוי באזור הטיפול.

יש להימנע מלחץ ישיר על המקום במשך 3 שבועות, להימנע משימוש במייק אפ במשך 24 שעות כדי למנוע זיהום באזור הטיפול, להימנע מאמבטיות חמות וסאונה, להימנע מאוכל קשה כמו תפוחים, להימנע מהשינה על הבטן ופנים. יש להשתדל לשמור על פנים מורמות ב39 מעלות במשך 3 לילות לאחר הטיפול.
תמונות לפני ואחרי הטיפול ע"י חוטים
בקרוב...
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?