חומצה היאלורונית

הכירו את זריקת הקסם שמחליפה את הרעלן – חומצה היאלורונית
שני הדברים הראשונים שעולים לראש כשמדברים על ניתוחים פלסטיים, הם “סיליקון” ו “רעלן”. השימוש הנפוץ בחומרים אלו לאורך שנים רבות בהן קיימת הרפואה הפלסטית וגם הפתיחות היחסית של כוכבי קולנוע וגם אנשים מן השורה לגבי השימוש בהם, הפכה אותם לשני מושגים מוכרים ושגורים, גם כיום, כשיש שיטות מוצלחות בהרבה למילוי קמטים במצח, העלמת שומנים, מילוי שפתיים ועוד.
הדור החדש של הסריקות כולל מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית מתאימה גם למילוי קמטים במצח ולהחלקת העור באופן כללי ויש לה כמה יתרונות משמעותיים על פני השימוש ברעלן שהיום נחשב כבר מיושן יחסית.
למה כדאי לבצע מילוי קמטים בחומצה היאלורונית?
הזרקה של חומר זר לגוף, לא תמיד מתקבלת בצורה חלקה. הגוף מזהה את החומרים שהחדירו אליו ו “תוקף” אותם בהתאם, מה שבא לידי ביטוי בתגובה אלרגנית שעשויה לעיתים להיות חריפה מאוד ובאופן פרדוקסלי אף לסתור את המטרה שלשמה התרחש המילוי – מראה בריא, חלק וזוהר.
מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית ומילוי קמטים בחומצה היאלורונית הוא תהליך בו מזריקים לגוף חומר הנמצא בו בכל מקרה, מה שמפחית משמעותית את תופעות הלוואי ואת תגובות הנגד האלרגניות. חומצה היאלורונית שמוזרקת לגוף בצורה מדודה ומבוקרת, מעודדת את הגוף לבצע תהליכים המתרחשים בו בלאו הכי ולכן, היא השיטה הטבעית והיעילה ביותר להחלקת קמטים וטיפולי הצערת העור.
חומצה היאלורונית מוזרקת רק על-ידי רופא מוסמך
ייתכן ומשתמע מין הדברים שכל אחד יכול להזריק חומצה היאלורונית, אך למרות שמדובר בתהליך לא פולשני, יש לציין כי רק רופא פלסטי רשאי לבצע את ההזרקה וגם זאת לאחר אבחון מדויק של כל מאפייני המטופל. בקליניקה של ד”ר בלה בנוב מתבצעים טיפולים מותאמים אישית להעלמת קמטים והצערת העור באמצעות חומצה היאלורונית וכל מטופל מקבל הסבר מפורט אודות הטיפול, במה הוא כרוך ותופעות הלוואי (הנדירות) שעלולות להופיע. מעבר לכך, תמצאו בקליניקה של ד”ר בנוב מבחר טיפולים נוספים שיכולים להשלים את המראה הצעיר והבריא באמצעות שיפור חלקים נוספים בגוף.

× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?