הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בעזרת מכשיר PLEXR

  • אורך הטיפול: 60 דק''

  • רמת הכאב: אי נוחות קלה

  • הרדמה: מס' אופציות

  • התאוששות: 1-2 שבועות

  • משך התוצאה: קבוע

  • סיכונים: נפיחות, גלדים, הרגשת מתח באיזור הטיפול

הרמת עפעפיים ללא ניתוח, ללא הכנה מיוחדת או זמן התאוששות


מי מתאים לביצוע טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח?
נשים וגברים, לרוב בגילאי 40-50, המרגישים כי מראה העפעפיים אינו כבעבר או כי הינם בעלי מבט "עייף" בשל צניחת עפעפיים, מוזמנים לייעוץ ולבדיקת התאמה במרפאתנו.
איך מתבצע טיפול?
לצורך הטיפול אין צורך בהרדמה או בזריקות כלשהן. כחצי שעה לפני תחילת הטיפול, מורחים חומר אלחוש מקומי בלבד. המכשיר עושה שימוש באנרגית פלזמה על העור העודף ופועל על שכבת האפידרמיס (שיכבת העור החיצונית ביותר). בימים שלאחר הטיפול, הגוף מרפא בעצמו את המקום. הטיפול מקצר את התאים האלסטיים (פיברובלסטים) ובכך נוצר אפקט המתיחה של העור.
מה היתרונות לעומת ניתוח עפעפיים?
* הכנה והחלמה מהירה וקלה. ניתוח עפעפיים הוא הליך הדורש הכנה, שכן מדובר בניתוח לכל דבר, וכמובן זמן התאוששות, שעשוי להמשך עד כמה חודשים. לטיפול במכשיר PLEXR, אין הכנה ותקופת ההחלמה מאוד קצרה. כל כך קצרה שאפשר לחזור לשיגרה כבר לאחר 3 ימים מהטיפול!

* אין אסימטריה. אחת מתופעות הלוואי האפשריות בניתוח היא אסימטריה בין העפעפיים. כיוון שטיפול במכשיר PLEXR אינו פולשני, לא תהיה אסימטריה. הרופא המטפל מבצע את הפרוצדורה בשתי העיניים והמטופל משתף פעולה בזמן ההליך.

* אין צלקות! כשאין חתכים אין צלקות לא אסתטיות. להבדיל מניתוח עפעפיים, טיפול במכשיר PLEXR הוא טיפול ללא חתכים ולכן אינו משאיר צלקות, דבר העלול להתרחש בניתוח פולשני.

* אין זריקות. כאמור אין צורך בהרדמה או בהזרקה של חומר כלשהו, לעומת ניתוח בו זריקת הרדמה היא הכרחית.

* מחיר נוח. אחד היתרונות המרכזיים בטיפול במכשיר PLEXR הוא המחיר, שמגיע לכחצי ממחירו של הניתוח.
תמונות לפני ואחרי הטיפול בחומצה היאלורונית
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?