מילוי קמטים ונפח

במהלך ההזדקנות כמות הקולגן בגוף פוחתת, תהליך זה הופך את העור לפחות אלסטי. ספיגת שומן, חשיפה לשמש, כוח המשיכה ואורח החיים משפיעים מאוד על מראה הפנים ואנו מתחילים להבחין בסימני ההזדקנות.

  • אורך הטיפול: 30-45 דק''

  • רמת הכאב: קל עד בינוני

  • הרדמה: מס' אפשרויות

  • התאוששות: 24-48 שעות

  • משך התוצאה: 4 חודשים- שנתיים

  • סיכונים: שטפי דם, נפיחות, גושים, חוסר סימטריה, לחץ באיזור הטיפול

טיפול יעיל במראה טבעי למילוי נפח פנים וקמטים עמוקים ע"י חומצה היאלורונית

מילוי קמטים על ידי חומרי מילוי זמניים או קבועים (סיליקון) אלה דרכים מצוינות וטבעיות לטיפול בקמטים עמוקים, שטחיים או שחזור נפח בפנים.
חומצה היאלורונית הינו חומר ג'לי וסמיך שדומה לקולגן, החומר שהעור שלנו מפריש בכמות גדולה יותר כשאנחנו צעירים ועם הגיל הכמות שלו הולכת ופוחתת. כתוצאה מהזרקה של חומצה היאלורונית העור נראה יותר צעיר במראה טבעי. הזרקת חומצה היאלורונית הינו תהליך מאוד בטוח ואף מעודדים את הפרשת הקולגן ועושים את העור יותר אלסטי וצעיר.
אילו אזורים מתאימים לטיפול?
הזרקות של חומצה היאלורונית צריכות להתאים לכל בן אדם באופן אינדיבידואלי. ניתן לבצע מילוי קמטים עמוקים כמו קווים בין האף לפה, קמטי עצב בצידי הפה, קמטוטים בצידי העיניים והלחיים. ניתן להוסיף נפח בעצמות הלחיים. ניתן ליישר את קווי הלסת. בנוסף ניתן לטפל באזורי הצוואר, ידיים ומחשף.
למילוי קמטים באזורים שונים משתמשים בחומרים שונים של חומצה היאלורונית. בחומרים הסמיכים ביותר משתמשים לשחזור נפח בפנים (עצמות לחיים לדוגמא) ובחומרים הסמיכים פחות משתמשים להחדרת לחות לעור (סקין בוסטרים). כדי לקבל תוצאה מקסימלית משתמשים בשילוב חומרים שונים המתאימים לכל אזור בהתאמה. חשוב לשמור על מראה טבעי ולהימנע מטיפול עודף. עדיף פחות מיותר.
איך זה עובד?
להזרקות חומרי מילוי משתמשים במחט דקה. ההזרקות הינן תת עוריות. חומר מילוי ממלא את הקמט, בערך 70% מהתוצאה אפשר לראות מיד לאחר ההזרקה. העור נראה יותר חלק וצעיר.
האם הטיפול הינו בטוח?
במרפאתנו משתמשים רק בחומרים בטוחים ביותר מאושרים ע״י משרד הבריאות ישראלי אמריקאי ואירופאי.
הזרקות חומצה היאלורונית לא מומלצים לנשים בהריון ונשים מניקות. אסור לבצע טיפול באזורים מזוהמים כמו אקנה. בעת ההזרקה מרגישים כאב מדקירה של המחט ואי נוחות מסוימת. מומלץ לא לגעת באזור בו מוזרק החומר במשך 6 השעות הראשונות לאחר הטיפול. יש להימנע משימוש במייק-אפ ב6 שעות הראשונות. אזור ההזרקה יהיה מעט נפוח. הנפיחות אמורה לחלוף כעבור יומיים שלושה. יכולים להיות שטפי דם באותו יום או מספר ימים אחרי הטיפול שנספגים במשך שבוע ולפעמים קצת יותר. מומלץ לשים קרח על אזור ההזרקה לאחר הטיפול על מנת למנוע או להקטין הופעת שטפי דם. במידת הצורך יש לקחת משככי כאבים .
מהן תופעות הלוואי?
מכיוון וחומרי המילוי הם חומרים היפואלרגניים, תגובות אלרגיות הינן מאוד נדירות. תופעות לוואי כמו שטפי דם, הרגשת מתח, אדמומיות ,נפיחות ולפעמים גירוד יכולים להיווצר. התופעות האלו חולפות לאחר מספר ימים. שטפי דם לפעמים יכולים להיות די מופשטים והספיגה שלהם יכולה לקחת שבוע ואף יותר. מטופלים שמקבלים טיפול במדללי דם כמו אספירין או תרופות נוגדי דלקת יש לשקול הפסקת טיפול כשבוע לפני ההזרקות, לאחר התייעצות עם רופא מטפל.
יש להימנע משתיית אלכוהול 24 שעות לפני הטיפול על מנת להקטין סיכון לשטפי דם. טיפול מתבצע לאחר לקיחת אנמנזה רפואית.
למה לצפות לאחר הטיפול?
חומצה היאלורונית עוברת פירוק בגוף. משך התוצאה הינה בערך 6-12 חודשים, לפעמים התוצאה נמשכת אף יותר. לאחר תום התקופה הזאת ניתן לבצע טיפול משלים.
הוראות לאחר הטיפול?
במהלך הטיפול הרופאה המטפלת מעסה את מקום ההזרקה. אין צורך להמשיך בעיסוי בבית מאחר והדבר עלול לגרום לנפיחות יתר ממושכת. מומלץ לא להתאפר 24 שעות לאחר ההזרקה.
תמונות לפני ואחרי הטיפול ע"י חוטים
בקרוב...
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?