טיפולי פילינג

טיפול פילינג בניגוד לטיפולים אחרים הוא טיפול עתיק שידוע עוד מימי המצרים הקדמונים,

אמנם מאז השתנו לא מעט דברים, אבל כל הטיפולים הללו משמעותם קילוף שכבת העור העליונה, הוצאת תאי העור המתים במטרה לעודד את עור הפנים לייצר תאים חדשים רעננים, המעניקים לעור מראה בריא צעיר, רענן ואלסטי. בניגוד לטיפולים שאותם ניתן לבצע בעזרת המסכות הביתיות או אצל הקוסמטיקאיות, יש היום טיפולי פילינג רפואיים שאותם צריך לבצע רק תחת השגחה של רופא שיודע להתאים את סוג החומר למצב העור ולבעיות הקיימות בעור. עם השנים התפתחו להן כמה שיטות של פילינג רפואי שההבדל בינהן הוא עומק הטיפול וסוג העור שאליו הוא מתאים . יש טיפול פילינג באמצעות תמציות צמחים שהוא שטחי בלבד, ויש טיפול שחודר עמוק יותר ומתבצע באמצעות חומרים כימיים שונים המותאמים לסוגי בעיות העור שבהן יש לטפל, בינהן: פיגמנטציה, נזקי שמש , אקנה, קמטים צלקות ועוד. ד"ר בלה בנוב רופאה מומחית ומובילה בענף הרפואה האסתטית יודעת להתאים לכל אחד מהמטופלים שלה את טיפול הפילינג המתאים לסוג העור ולמצב העור.

לקריאה נוספת

טיפולי הזרקות

בעזרת חומר המיוצר בתנאי מעבדה ע"י שילוב של מספר חלבונים, ניתן לבצע היום טיפולי הזרקות שונים להעלמת קמטים באזורי המצח, הפה, והעיניים. הטיפולים שמאושרים ע"י ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי מבוצעים בעזרת הזרקות ונחשבים לטיפולים בטוחים, קצרים ולא כואבים, המצליחים ליצור שינוי מהיר במראה הפנים ומבלי שיש צורך בפעולה ניתוחית כלשהי. בשל כל היתרונות הללו של טיפולי ההזרקות הפכו הטיפולים הללו למבוקשים ונפוצים אולם חשוב להקפיד לבצע אותם רק אצל רופאים שיודעים לבצע טיפולים מעין אלו, תוך אבחון מדויק של סוג העור והתאמה של חומרי הטיפול. ד"ר בלה בנוב נחשבת לאחת הרופאות המובילות בענף הרפואה האסתטית ויש לה ניסיון מקצועי רב בכל מה שקשור לטיפולים אסתטיים שונים ובינהם גם טיפולי הזרקות.

לקריאה נוספת

מתיחת פנים
ע"י חוטים

הטיפולים האסתטיים השונים לא מפסיקים להתחדש ולהתפתח כל הזמן, כשמטרתם היא למנוע את הזדקנות עור הפנים, והזדקנות הגוף. אחת הטכניקות החדשניות ביותר שבעזרתן ניתן להשיג מראה של פנים צעירות ללא מעורבות כירורגית הוא מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח וללא השארת צלקות .
<הטיפול הנ"ל מתאים לכל סוגי העור, אינו כואב וידוע כטיפול יעיל לטווח הארוך. במהלך הטיפול מוזרקים חוטים נמסים לאזורים בפנים שאותם המטופל מעוניין למתוח. החוטים הללו מגרים את העור לייצר קלוגן שגורם להעלמת קמטים ולמתיחת עור הפנים. וכל זאת ללא פעולה כירורגית כלשהי. חשוב לזכור שלמרות שתהליך מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח אינו כולל בתוכו כירורגיה פולשנית כלשהי, הוא מחייב השגחה רפואית ודורש ידע ומקצועיות של רופא המתמחה בתחום ומנוסה היודע באיזה סוגי חוטים יש להשתמש, ומקפיד על תנאי מרפאה אופטימליים. אז מי מכן/ם שחושב לעבור מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח כדאי שלא יפנה לקוסמטיקאית או למכון יופי אלא רק לרופא/ה בעל/ת בתחום הרפואה האסתטית.

לקריאה נוספת

הצערת העור

היום, בעידן שבו אנו סוגדים לטיפוח הגוף, ולמראה צעיר ורענן ורוצים להישאר "צעירים לתמיד", יש פיתוח בלתי פוסק של מגוון רחב של טיפולים אסתטיים שאינם פולשניים, שמאפשרים לנו להשיג את היעד של הצערת העור ומיצוק העור, מבלי שנצטרך לסבול מסכין המנתחים.

בין הטיפולים הנפוצים ניתן לציין את טיפולי הזרקות הרעלן שמעלימים את הקמטים, או את טיפולי הפילינג הרפואי שמעוררים התפתחות שכבת תאי עור חדשה ומטפלים בנזקים ונגעי עור שונים. חשוב לציין שכל טיפולי הצערת העור לא יכולים להתבצע סתם כך אצל הקוסמטיקאית השכונתית, אלא יש לבצע קודם כל אבחון של סוג העור ומצב העור ע"י רופא בעל ניסיון, ואת הטיפולים עצמם יש לבצע במרפאה רצינית ואמינה המקפידה על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, וציוד רפואי מתקדם וחדשני, שאיתם אפשר להשיג את תוצאות הטיפול הטובים ביותר.

לקריאה נוספת
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?