הסרת קסנטלזמות ופפילומות ללא ניתוח

הפיתרון מהיר, קל ויעיל

  • אורך הטיפול: 60 דק''

  • רמת הכאב: אי נוחות קלה

  • הרדמה: מס' אופציות

  • התאוששות: 1-2 שבועות

  • משך התוצאה: קבוע

  • סיכונים: נפיחות, גלדים, הרגשת מתח באיזור הטיפול

הסרת קסנטלזמות בעזרת מכשיר PLEXR - טיפול יעיל ולא פולשני

קסנטלזמה או ״עצמת העפעף״ היא הפרעה עורית המתאפיינת במשקעים צהבהבים-כתמתמים של כולסטרול מתחת לעור על העפעפיים או בקרבתם. לרוב בקו העפעף העליון. על אף שאינם מזיקים או מכאיבים, נגעים אלה יכולים להוות הפרעה אסתטי וניתן להסירם בקלות.

מי מתאים לביצוע טיפול הסרת קסנטלזמות?
בעלי קסנטלזמות מתחת לעור על העפעפיים או בקרבתם. על אף שאינם מזיקים או מכאיבים, נגעים אלה יכולים להוות הפרעה אסתטי וניתן להסירם בקלות.

ישנם מקרים מסויימים שמדובר על מצב תורשתי, ולעיתים הפרעה זו יכולה להצביע על קיום רמה גבוה של כולסטרול בדם. גודלה של קסנטלזמות היא בדרך כלל בין כמה מילימטרים לכמה סנטימטרים.
איך מתבצע טיפול?
כדי להתמודד עם הבעיה עד היום, היה נדרש טיפול פולשני, של חיתוך העור והוצאת הקסנטלזמה. במיקרה זה נדרשת תקופת החלמה ארוכה. אך כיום, עם התקדמות הרפואה והטכנולוגיה, הפיתרון מהיר, קל ויעיל יותר. בעזרת מכשיר PLEXR ניתן לטפל בקסנטלזמה בצורה יעילה ולא פולשנית. המכשיר בנוי בצורת ידית ובאמצעותו ניתן לטפל במספר בעיות עור כמו גם בקסנטלזמות. מכשיר ה- PLEXR מסוגל להוריד קסנטלזמות בטיפול בודד ללא כל סימנים, כך שכבר לאחר הטיפול משוחרר המטופל לביתו להמשך שיגרת היום.
מה היתרונות לעומת ניתוח עפעפיים?
* הכנה והחלמה מהירה וקלה. מאחר ומדובר בטיפול במכשיר PLEXR, אין הכנה ותקופת ההחלמה מאוד קצרה. כל כך קצרה שאפשר לחזור לשיגרה כבר לאחר 3 ימים מהטיפול!

* אין צלקות! כשאין חתכים אין צלקות לא אסתטיות. להבדיל מניתוח, טיפול במכשיר PLEXR הוא טיפול ללא חתכים ולכן אינו משאיר צלקות, דבר העלול להתרחש בניתוח פולשני.

* אין זריקות. כאמור אין צורך בהרדמה או בהזרקה של חומר כלשהו, לעומת ניתוח בו זריקת הרדמה היא הכרחית.

* מחיר נוח. אחד היתרונות המרכזיים בטיפול במכשיר PLEXR הוא המחיר, שמגיע לכחצי ממחירו של הניתוח.
תמונות לפני ואחרי הטיפול להסרת קסנטלזמות
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?