הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח, בטיפול קצר ויעיל
הרמת עפעפיים ללא ניתוח היא שיטה חדשנית ומוכחת, המיועדת למי שסובל מצניחת עפעפיים – בדרך כלל גברים ונשים בגילאי ה 40 ו ה 50, שגילם מוביל לרפיון של העור בסביבת העין ולכן למראה עייף וכבוי. הרמת עפעפיים היא טיפול אנטי אייג’ינג נפוץ והשכלול של השיטה הוביל לכך שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים להיפרד מהמראה המזדקן וליהנות מהרמת עפעפיים ללא ניתוח וממראה צעיר וחיוני.
טיפול אנטי אייג’ינג עושים רק אצל מומחה רציני
אם התעניינתם בטיפולי אסתטיקה בבת ים, נתקלתם בוודאי ברשימת מרכזים ורופאים שמבצעים הליכים באמצעות מילוי חומצה היאלורונית ושאר טיפולים פלסטיים. הנגישות של הטיפולים הללו הפכה בשנים האחרונות לגבוהה במיוחד ולכן, קל לטעות ולחשוב שמדובר בתהליכים פשוטים שכל אחד יכול לבצע. אולם חשוב לציין שכל טיפול קוסמטי צריך להתבצע אצל מומחה בעל ותק וניסיון שיוכל להעניק לכם את המראה שתמיד חשקתם בו, במקצועיות הרבה ביותר. בקליניקה של ד”ר בלה בנוב תמצאו מגוון טיפולים אסתטיים וקוסמטיים ופתרונות לבעיות עור שונות באמצעות מילוי חומצה היאלורונית ושיטות נוספות, מהמתקדמות שיש בתחום. ד”ר בנוב מובילה בתחום טיפולי אסתטיקה בבת ים והסביבה ומציעה בנוסף להרמת עפעפיים ללא ניתוח גם מתיחות פנים, טיפולים להצערת העור, טשטוש והעלמת קפלים וקמטים ועוד.
מה ההבדל בין הרמת עפעפיים ללא ניתוח לבין הרמה בניתוח?
ההבדל הבולט ביותר בין שתי השיטות הוא זמן ההחלמה. בהרמת עפעפיים באמצעות ניתוח, זמן ההחלמה וההתאוששות ארוך ועשוי להימשך אף עד כמה חודשים, לעומת 3 ימים בלבד בטיפול ללא ניתוח. מעבר לכך, הרמת עפעפיים בניתוח עלולה לגרום למראה אי סימטרי ואף לצלקות הפוגמות בשלמות התוצאה. בהרמה ללא ניתוח הטיפול נעשה בשתי העיניים ומונע תוצאה אסימטרית ובנוסף, לא מותיר צלקות.
נתון נוסף שיש להביא בחשבון הוא המחיר הגבוה יחסית של הניתוח, לעומת טיפול להרמת עפעפיים בלי ניתוח, שמחירו נמוך משמעותית. פנו עוד היום לקליניקה של ד”ר בנוב לפרטים נוספים והתחילו את התהליך שיקנה לכם את המראה הצעיר והבריא שאתם חולמים עליו.

הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בעזרת מכשיר PLEXR

  • אורך הטיפול: 60 דק''

  • רמת הכאב: אי נוחות קלה

  • הרדמה: מס' אופציות

  • התאוששות: 1-2 שבועות

  • משך התוצאה: קבוע

  • סיכונים: נפיחות, גלדים, הרגשת מתח באיזור הטיפול

הרמת עפעפיים ללא ניתוח, ללא הכנה מיוחדת או זמן התאוששות


מי מתאים לביצוע טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח?
נשים וגברים, לרוב בגילאי 40-50, המרגישים כי מראה העפעפיים אינו כבעבר או כי הינם בעלי מבט "עייף" בשל צניחת עפעפיים, מוזמנים לייעוץ ולבדיקת התאמה במרפאתנו.
איך מתבצע טיפול?
לצורך הטיפול אין צורך בהרדמה או בזריקות כלשהן. כחצי שעה לפני תחילת הטיפול, מורחים חומר אלחוש מקומי בלבד. המכשיר עושה שימוש באנרגית פלזמה על העור העודף ופועל על שכבת האפידרמיס (שיכבת העור החיצונית ביותר). בימים שלאחר הטיפול, הגוף מרפא בעצמו את המקום. הטיפול מקצר את התאים האלסטיים (פיברובלסטים) ובכך נוצר אפקט המתיחה של העור.
מה היתרונות לעומת ניתוח עפעפיים?
* הכנה והחלמה מהירה וקלה. ניתוח עפעפיים הוא הליך הדורש הכנה, שכן מדובר בניתוח לכל דבר, וכמובן זמן התאוששות, שעשוי להמשך עד כמה חודשים. לטיפול במכשיר PLEXR, אין הכנה ותקופת ההחלמה מאוד קצרה. כל כך קצרה שאפשר לחזור לשיגרה כבר לאחר 3 ימים מהטיפול!

* אין אסימטריה. אחת מתופעות הלוואי האפשריות בניתוח היא אסימטריה בין העפעפיים. כיוון שטיפול במכשיר PLEXR אינו פולשני, לא תהיה אסימטריה. הרופא המטפל מבצע את הפרוצדורה בשתי העיניים והמטופל משתף פעולה בזמן ההליך.

* אין צלקות! כשאין חתכים אין צלקות לא אסתטיות. להבדיל מניתוח עפעפיים, טיפול במכשיר PLEXR הוא טיפול ללא חתכים ולכן אינו משאיר צלקות, דבר העלול להתרחש בניתוח פולשני.

* אין זריקות. כאמור אין צורך בהרדמה או בהזרקה של חומר כלשהו, לעומת ניתוח בו זריקת הרדמה היא הכרחית.

* מחיר נוח. אחד היתרונות המרכזיים בטיפול במכשיר PLEXR הוא המחיר, שמגיע לכחצי ממחירו של הניתוח.
תמונות לפני ואחרי הטיפול בחומצה היאלורונית
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?