מתיחת פנים בחוטים

האם ניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח? התשובה היא בהחלט כן. באמצעות מתיחת פנים בחוטים ניתן לבצע את הטיפול הקוסמטי הפופולרי ללא ניתוח. הטיפול אורך כשעה והוא יעיל לתקופה של 12 עד 18 חודשים. מה הייחודי בטיפול באמצעות חוטים? החוטים עשויים מחומרים הנספגים בעור ומקנים למטופל או המטופלת עור מתוח למראה צעיר. ישנם 2 סוגים עיקריים של חוטים לטיפול בקמטים בעור – חוטי PDO וחוטי סילואט סופט. לכל סוג חוטים יש את היתרונות שלו והמטפל יכול לבחור בין שניהם או לשלב בין 2 הסוגים אם יש צורך בכך. החוטים מוחדרים מתחת לעור ונספגים בגוף.
מתיחת פנים עם חוטים מסוג PDO
החוטים מסוג PDO המוחדרים אל מתחת לעור המטופל עשויים מחומר הנקרא פולידיאוקסנון. חומר זה משמש לחוטים המיוחדים המשמשים לתפירה רפואית ומיועדים להיספג בעור. החוטים מסוג PDO גורמים לעידוד ייצור קולגן ובאמצעות מתיחת פנים עם חוטים מסוג זה נוצר מראה עור צעיר וחלק. הטיפול בקמטים בעור באמצעות חוטי PDO נחשב ליעיל ובטוח. משרד הבריאות בישראל אישר את חוטי ה-PDO לשימוש בקליניקות לרפואה אסתטית מתקדמת.
מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים מסוג Silhouette Soft
הסוג השני של החוטים הוא סילואט סופט. סוג זה של חוטים מקנה תוצאות מיידיות באיזור הלסת התחתונה והצוואר ומצב העור ניהיה מתוח יותר לאחר 3 חודשים. חוטי הסילואט סופט נספגים בעור המטופל לאחר כשנה עד שנה וחצי.
מתיחת פנים בבת ים
אם אתם גרים באיזור השפלה ואתם מחפשים קליניקה מקצועית למתיחת פנים בבת ים, אתם מוזמנים לפנות לקליניקה של ד”ר בלה בנוב הנמצאת מרחק נסיעה קצרה מהעיר בת ים.
קביעת תור למתיחת פנים בחוטים בקליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת של ד”ר בלה בנוב
על מנת שתוכלו לקבוע תור למתיחת פנים בחוטים בקליניקה של ד”ר בלה בנוב, אתם יכולים להתקשר למשרדי הקליניקה דרך הטלפון המופיע בראש הדף של האתר ולקבוע ליום ולשעה המתאימים לכם. ד”ר בלה בנוב עובדת כרופאה כבר 33 שנים והיא מטפלת בנשים וגברים המעוניינים להראות צעירים ויפים גם בגילאים מבוגרים. לעור צעיר ומתוח מומלץ לפנות רק לקליניקה המקצועית לרפואה אסתטית מתקדמת של ד”ר בלה בנוב.
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?