הסרת קסנטלזמה

קסנטלזמה היא כתם שומני תת עורי ואינו אסתטי, אך יחד עם זאת, הוא אינו מהווה סכנה מבחינה בריאותית. ובכל זאת, מרבית האנשים שיש להם קסנטלזמה יעדיפו לעשות הסרת קסנטלזמה. קסנטלזמה יכולה להופיע אצל אנשים עם עודף שומנים בדם אך יחד עם זאת, היא יכולה להופיע גם אצל אנשים בריאים לגמרי.

ישנן מחלות גנטיות שונות אשר בהן יש נטיה לפתח קסנטלזמה. קסנטלזמה היא כתם בצבע צהבהב שמופיע סביב, מעל או מתחת לעפעפיים. מה אנחנו יכולים לעשות על מנת למנוע את הופעתה? ראשית כמובן מומלץ לאבחן את רמת השומנים בדם ובמידת הצורך, להתאים טיפול תרופתי או טיפול על ידי דיאטה דלת שומן, פעילות גופנית ועוד. אורח חיים בריא יתרום לנסיגה של נגעים שונים ותחלואה באופן כללי. בכל מקרה, תמיד מומלץ להתייעץ עם רופא משפחה. כאשר מדובר בכתמי שומנים על העור, בין אם מדובר באנשים בריאים, בין אן מדובר על אנשים עם עודף כולסטרול בדם, הטיפול הנכון והיעיל ביותר הוא הסרת קסנטלזמה. הסרת קסנטלסמות היא מן הטיפולים הנפוצים, הפשוטים והמקובלים בכל הקשור לנגעים שומניים בעור. ישנם מספר שיטות הסרת קסנטלסמות.

ישנה הסרת קסנטלזמה בהליך כירורגי, בצריבה בלייזר או שימוש במחט חשמלית. לכל טיפול יתרונות וחסרונות אך דר’ בלה בנוב מאמינה כי ניתן לבצע הסרת קסנטלזמה בקלות וביעילות ללא התערבות כירורגית. מדובר בטיפול אפקטיבי ולא פולשני. תופעת שומנים תת עוריים מסביב לעיניים היא תופעה מוכרת ולא מעט אנשים סובלים ממנה. בעבר הלא כל כך רחוק אנשים היו נמנעים מלטפל בנגע הזה כיוון הדבר הצריך התערבות כירורגית.

דר’ בלה בנוב היא רופאת משפחה, עוסקת ברפואה מזה 33 שנה ובעלת ניסיון רב במגוון טיפולי רפואה אסתטית וחברה בהסתדרות הרפואית הישראלית (הר”י). הקליניקה של ד”ר בלה בנוב מציעה מגוון טיפולים אסתטיים שכוללים בין היתר טיפולים להצערת עור הפנים, הזרקות סיליקון, הרמת עפעפיים, טיפול בפיגמנטציה, הסרת צלקות ועוד מגוון גדול של טיפולים שונים. כל לקוחה ולקוח מקבלים יחס אישי אדיב ומקצועי על ידי הצוות המטפל. לכל מטופלת ומטופל מתאימים את הטיפול המדוייק הנכון רק לה/לו. היותה של ד”ר בנוב רופאת משפחה במשך שנים ארוכות, מהווה יתרון בולט בכל הקשור לרפואה אסתטית.

× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?