הסרת קסנטלזמה

טיפול בקסנטלזמה נעשה למעשה על ידי הסרת קסנטלזמה. אין דרך יעילה מזאת על מנת להפטר מנגע העורי הזה.

קסנטלזמה היא הצטברות של שומן תת עורי שמצטבר מתחת לעור העפעפיים. לקסנטלזמה יש מראה טיפוסי שמאוד מאפיין אותה, בעל צורות שונות בגוונים צהבהבים. קסנטלזמה עשויה להופיע בחלקו העליון הפנימי של העפעף וגם בחלקו התחתון. גודלו של הנגע הזה משתנה מאדם לאדם והוא עשוי להופיע אצל אנשים עם יתר כולסטרול בדם. אך מסתבר שלא רק אנשים שיש להם עודף כולסטרול בדם סובלים מן התופעה אלא גם אנשים שהבדיקות שלהם תקינות לחלוטין. במקרה כזה, בדרך כלל מדובר בתורשה. הסרת קסנטלזמה מומלצת ברובם המכריע של הפעמים בהם היא מופיעה.

מדובר בנגע שהוא לא אסתטי ואין שום סיבה להסתובב איתו. טיפול בקסנטלזמה על ידי דר’ בלה בנוב נעשה באמצעות מיכשור משוכלל, ללא כאבים וללא תופעות לוואי. דר’ בלה בנוב היא רופאת משפחה אשר עוסקת ברפואה מזה 33 שנה.

דר’ בלה בנוב בעלת ניסיון רב במגוון טיפולי רפואה אסתטית וחברה בהסתדרות הרפואית הישראלית (הר”י). דר’ בלה בנוב טיפלה בהצלחה רבה באלפי פציינטים ולקוחות מרוצים אשר זכו לטיפול מסור מקצועי ומוצלח. דר’ בלה בנוב ממליצה על הסרת קסנטלזמה למרות שאין לה השלכות רפואיות. קסנטלזמה ניתנת להסרה כירורגית אך ד”ר בלה בנוב אינה ממליצה על התערבות כירורגית במקרה הזה.

הסרת קסנטלזמה אשר מבוצעת בקליניקה של ד”ר בלה בנוב תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומקצועיות מן הדרגה הראשונה. רק לעתים רחוקות, לאחר שהוסרה, קסנטלזמה יכולה לחזור. ככל שניגשים לטפל בה מוקדם יותר, כך ההסרה תהיה יעילה יותר. בקליניקה של ד”ר בנוב מבצעים מיטב טיפולים שקשורים באסתטיקה רפואית. אם כי אין הוכחה חד משמעית לסיבה באשר להופעת קסנטלזמה, ד”ר בנוב ממליצה על אורח חיים בריא שכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית.

ד”ר בלה בנוב מזמינה אתכם להגיע לקליניקה לכל סוג של התייעצות בנושאים של רפואה אסתטית ולקבל פתרון ראוי לכל בעיה. טיפול שנעשה בקסנטלזמה נחשב לטיפול קל שאורך זמן קצר, ללא תקופת החלמה והוא מהווה פתרון מהיר קל ויעיל נגד קסנטלזמה. ד”ר בלה בנוב היא רופאה מומחית בתחומה עם נסיון עשיר, וותק רב ויחס אישי אדיב ומקצועי לכל מטופל.

× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?