הזרקות סיליקון

מה ההבדל בין הזרקות רעלן להזרקות סיליקון? סיליקון נחשב לאפקטיבי ביותר להחלקת קמטים בחלק התחתון של הפנים באיזור החלק העליון של השפה ושני הצדדים של הפה. הזרקה של רעלן לעומת זאת מתאים יותר לאיזורים העליונים של הפנים כגון המצח, בין העיניים ובשני צידי העיניים. הטיפול בסיליקון הוא פופולרי ונפוץ מאוד בכל רחבי העולם והוא מאושר לשימוש על-ידי משרד הבריאות בישראל. האם הטיפול יעיל? הטיפול באמצעות הזרקה של סיליקון לפנים נחשב ליעיל מאוד ומחזיק קרוב לחמש שנים.
הזרקות של חומצה היאלורונית
מלבד טיפולי אסתטיקה באמצעות הזרקה של סיליקון, ניתן לבצע גם הזרקות של חומצה היאלורונית. החומצה ההיאלורונית עשויה מחומרים טבעיים ונספגת מהר בגוף, לכן היא מחזיקה לכמה חודשים ועד שנה מרגע הטיפול. הסיליקון והחומצה ההיאלורונית מאושרים על-ידי משרד הבריאות בישראל ונחשבים לחומרים יעילים לטיפולים אסתטיים לנשים.
הזרקות לפנים למילוי קמטים
נשים הסובלות מלחיים שקועות או שקעים מתחת לעיניים, ישמחו ודאי לדעת שיש טיפול יעיל שנעשה ללא ניתוח. כאמור, החומצה ההיאלורונית משמשת לטיפולי אסתטיקה והיא מומלצת לשימוש בטיפולים אסתטיים הדורשים הזרקות לפנים. הטיפול בחומצה ההיאלורונית מחזיר את המראה הצעיר ללחיים והטיפול נעשה ללא כאבים וללא ניתוח. החומצה ההיאלורונית נחשבת לבטוחה ויעילה.
הזרקות על-ידי רופא מוסמך
אישה המחליטה לעשות טיפולים אסתטיים הכרוכים בהזרקות, כדאי שתפנה לקליניקה המנוהלת על-יד רופא מוסמך. אם החלטת לעשות טיפולים אסתטיים לפנים צעירות ויפות יותר, את מוזמנת לפנות לקליניקה של ד”ר בלה בנוב הנמצאת באחד הרחובות המרכזיים בעיר ראשון לציון. הקליניקה נעימה ומרגיעה וניתן להגיע אליה בצורה נוחה מכל מקום בארץ.
הזרקות סיליקון מקצועיות בקליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת של ד”ר בלה בנוב
הקליניקה של ד”ר בלה בנוב מספקת שירותי הזרקות סיליקון מקצועיות למאות מטופלות מרחבי הארץ. צוות הקליניקה כולל אנשי מקצוע מוסמכים בתחום האסתטיקה ובקליניקה ניתן למצוא את הציוד החדיש והמתקדם ביותר לטיפולים אסתטיים מקצועיים. חלק מהטיפולים טובים לטווח ארוך של שנים וחלקם מתאימים לטווח קצר. בפגישה הראשונה שלך בקליניקה, תוכלי לקבל את כל המידע על הטיפולים המתקדמים הקיימים היום לאסתטיקה. צוות הקליניקה של ד”ר בלה בנוב יתאים לך את הטיפול הטוב ביותר.
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?