הזרקות בשפתיים

איזה טיפול אסתטי לשפתיים הכי מומלץ? שפתיים בשרניות ומלאות נותנות מראה נשי ומיוחד לכל אישה. ישנם טיפולים שונים למילוי השפתיים ובקליניקה מקצועית לקוסמטיקה ניתן להתאים לכל אחת את הטיפול הטוב ביותר עבורה. נשים מעל גיל 40 נתקלות בתופעה הנקראת ‘ירידת נפח השפתיים’. טיפול לעיצוב שפתיים יכול לפתור את בעיית ירידת הנפח ולטפל בנשים הנולדו עם שפתיים דקות. אחד הטיפולים הנפוצים להזרקות בשפתיים הוא טיפול באמצעות חומצה היאלורונית המחזיקה בשפתיים לתקופה של חצי שנה עד שנה. היתרון בחומצה היאלורונית נמצא בכך שהיא מיוצרת מחומרים טבעיים ולכן היא מפחיתה את הסיכון לבעיות ארוכות טווח. החיסרון הוא שהטיפול הוא טוב לזמן מוגבל מכיוון שהחומרים מהם החומצה עשויה נספגים בגוף עם הזמן.
הזרקה לשפתיים בקליניקה מקצועית
בכדי לבצע הזרקה לשפתיים בצורה טובה ובטוחה, כדאי לפנות לקליניקה מקצועית עם ניסיון בתחום מילוי השפתיים. קליניקה מקצועית תנוהל על-ידי רופא מוסמך המכיר את דרך הטיפול הנכונה לכל בעיה אסתטית.
הזרקות למילוי קמטים
מלבד מילוי השפתיים, ניתן לבצע בקליניקה לאסתטיקה הזרקות למילוי קמטים. נשים רבות סובלות מקמטים בחלקים מסויימים בפנים ובאיזור העיניים. בכדי לטפל בתופעה זו הזרקה לטיפול בקמטים יכולה להתבצע באמצעות החומר רעלן המאושר לשימוש בעולם ובישראל.
קביעת תור להזרקות לפנים חומצה היאלורונית
כאמור, חומצה היאלורונית היא שימושית ונפוצה במילוי השפתיים. בכדי לקבוע תור להזרקות לפנים חומצה היאלורונית, מומלץ לפנות לקליניקה לאסתטיקה של ד”ר בלה בנוב – רפואה אסתטית מתקדמת. ד”ר בלה בנוב היא רופאה כבר שלושה עשורים ומטפלת בעשרות נשים כל חודש המעוניינות להיראות צעירות ויפות גם בגילאים מבוגרים.
הזרקות בשפתיים בקליניקה לאסתטיקה מתקדמת של ד”ר בלה בנוב
על מנת שתוכלו לקבוע תור להזרקות בשפתיים בקליניקה של ד”ר בלה בנוב, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר במספר הטלפון של הקליניקה או להשאיר פרטים אישיים באתר והמשרד של הקליניקה יחזור אליכם בהקדם. הקליניקה לאסתטיקה מתקדמת של ד”ר בלה בנוב מציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל אישה, וחלקם הגדול נעשה ללא ניתוח עם חזרה לשיגרה מלאה כבר באותו היום. אם החלטתם לעשות מילוי בשפתיים או טיפול בקמטים, מומלץ לכם לקבוע תור לקליניקה של ד”ר בנוב.
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?