רעלן הינו אחד החומרים הפופולארים להעלמה של קמטי הבעה

 • העלמת קמטוטי הפנים

 • פעולה מהירה

 • ללא הרדמה

 • ללא התאוששות

 • החזרה מהירה לשגרה

 • מחזיק עד חצי שנה

שינוי מהיר במראה הפנים מבלי פעולה ניתוחית כלשהי.

הטיפולים שמאושרים ע"י ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי.

מהם היתרונות של טיפול באמצעות רעלן?
לרעלן ישנם יתרונות רבים, ועל כן, הוא הפך לאחד האמצעים המקובלים ביותר לטיפול בקמטוטי הפנים. הפעולה אינה כואבת, מלבד חוסר נעימות קל, פעולה לא חודרנית, אשר אינה מצריכה הרדמה, אין צורך בהתאוששות, ומיד לאחר מכן, ניתן לשוב אל שיגרת החיים.
מהו תהליך הטיפול ברעלן?
טיפול ברעלן מתבצע בסדרה של הזרקות במחט זעירה ישירות אל שריר הפנים במינון זעיר, ומאפשר לנו לשתק את פעילות השריר ובכך להעלים את הקמט. ד"ר בלה בנוב, בעלות ניסיון רב שנים בתחום הרפואה אסתטית, וחברה בהסתדרות הרפואית הישראלית, מעניקה מגוון רחב של טיפולים אסתטיים וקוסמטיים במרפאתה, ביניהם טיפול ברעלן, הן לנשים והן לגברים. תוכלו ליהנות מטיפולי רעלן בהתאמה אישית, תוך אבחון מדויק של סוג העור והתאמה של חומרי הטיפול, לצורך העלמת קמטים או הצערת העור
כמה זמן הטיפול מחזיק?
טיפול ברעלן הינו למעשה הזרקה של חומר רעלן אל שרירי הפנים, אשר משתק אותם ובכך מאפשר להעלים את הקמטים לתקופה שנעה בין שלושה חודשים לחצי שנה. משך הטיפול נע בסביבות העשרים דקות, וניתן למרוח חומר אלחוש על גבי האזורים המוזרקים, על מנת להפחית את תחושת חוסר הנעימות.
כמה טיפולים צריך לעבור כדי לראות תוצאות?
אם אתם מעוניינים להצעיר את עור הפנים ולהעלים את הקמטוטים הקטנים שנקבו על גבי העור במשך השנים, הרי שבאמצעות טיפול ברעלן, תוכלו לראות את השינוי כבר לאחר מספר ימים, וכל זאת, ללא צורך להיכנס אל פעולה ניתוחית סבוכה או כואבת. מדובר בתהליך פשוט, אך יחד עם זאת, מחייב התערבות רפואית, בשל השימוש בחומרים השונים.
לאיזה איזורים הטיפול מתאים?
טיפול ברעלן מתאים במיוחד לאיזור של קמטי העיניים, למצח ולזוויות הפה. הטיפול מתבצע במרפאה, תוך הקפדה על תנאים סנטריה גבוהים ומינון מתאים.

רעלן

רעלן הוא חומר המסונתז באופן מלאכותי. הוא מונע התכווצות סיבי שריר במקום סביבו הוא מוזרק.
הגוף מפרק לאט את החומר עד שהשריר מגיע לפעילותו המלאה. התוצאה - עור חלק ומראה צעיר.
אפשר לראות את התוצאות של הטיפול אחרי 3-6 ימים מה שעושה את הטיפול הכי פופולרי מכל הטיפולים האסתטיים.

 • אורך הטיפול: 15-30 דק''

 • רמת הכאב: אי נוחות קלה

 • הרדמה: אלחוש מקומי ללא הרדמה

 • התאוששות: מיידית

 • משך התוצאה: 3-6 חודשים

 • סיכונים: שטפי דם קלים

שינוי מהיר במראה הפנים ללא פעולה ניתוחית

באילו אזורים ניתן לטפל?
באזור הפנים: קמטי זעף בין הגבות, קמטי מצח, קמטי צחוק. אזורים נוספים בפנים שאפשר לטפל בהם ע״י רעלן: הרמת עפעפיים, סנטר, צוואר, קמטי אף ( bunny nose), קמטים סביב האף.
האם יש סיכונים?
הטיפול הוכח כטיפול יעיל ובטוח, בו משתמשים מיליוני אנשים ברחבי העולם. יש מספר מחלות קשורות לחולשת שרירים כמו Gravis Myasthenia במקרה כזה, לא מומלץ לבצע את הטיפול. הטיפול לא מומלץ לנשים בהריון ונשים מניקות.
כיצד זה עובד?
הזרקת רעלן מתבצעת על ידי מחט דקה המוחדרת אל תוך השריר אותו רוצים להחליש. הרעלן מונע זמנית העברת אותות מהעצב לשריר. בלי האותות הללו השריר לא מסוגל להתכווץ וליצור קמט ועל כן הקמטים יותר שטחיים ובהמשך אף נעלמים.
האם ישנן תופעות לוואי?
ישנן תופעות לוואי מאוד נדירות וזמינות. כגון שטפי דם במקום ההזרקה, כאבי ראש. במקרים מאוד נדירים הטיפול עלול לא להשפיע עקב עמידות של המערכת האימונית של המשתמש/ת לרעלן.

באחוז בודד מהמטופלים יכולה לקרות צניחת עפעפיים. הרבה אנשים מפחדים לקבל פנים קפואות לאחר טיפול ברעלן – מקרה כזה יכול לקרות כתוצאה מטכניקות הזרקה שאינן נכונות! עליכם לוודא כי לרופא המבצע את הטיפול יש מספיק ידע וניסיון.
למה יש לצפות לאחר הטיפול?
6 שעות לאחר הטיפולים יש להימנע מפעילות גופנית, מקלחות במים חמים ושתיית אלכוהול (האלכוהול מגביר את זרימת דם ומחליש אפקט הטיפול). יש להימנע ממגע באזורי ההזרקה. יש להימנע משימוש במייק-אפ אשר עלול לזהם את מקום הטיפול. יש להימנע משפשוף אשר עלול לגרום לחומר הטיפול להתפזר למקומות לא רצוניים.

אנו ממליצים לאחר הטיפול להשתמש בשרירים אליהם מוזרק הרעלן. הקמטים מתחילים להיעלם כ2-3 ימים לאחר הטיפול אשר מגיע לתוצאה מקסימלית לאחר 10-14 ימים. התוצאה נמשכת כממוצע 3-4 חודשים ולפעמים אף יותר.

לאחר הטיפול עלולים להופיע שטפי דם, מתח, נפיחות, כאבי ראש ולעיתים סימני התקררות הנמשכים 2-3 ימים ובדרך כלל חולפים אחרי מספר שעות.

לעיתים ישנה הרגשה של כובד בעפעפיים. לאחר הטיפול מומלץ להשתמש בקמטי הבעה בהם מוזרק רעלן, על מנת למקסם את התוצאה.
המלצות לאחר הטיפול?
6 שעות לאחר הטיפול מומלץ להימנע מפעילות גופנית אירובית ושתיית אלכוהול אשר עלול להגביר את זרימת הדם באזורי ההזרקה ולהפריע להשפעה של הרעלן. צריך להימנע מלחץ ושפשוף אזור ההזרקה.

קמטים מתחילים להשתטח ולהיעלם לאחר 3-4 ימים. לעיתים ההשפעה לוקחת מעט יותר זמן, עד 10 ימים מהטיפול תתקבל התוצאה המלאה. כשבועיים לאחר הטיפול, אנו נזמין אתכם לביקורת - לעיתים יש צורך בהזרקות נוספות של רעלן, אלו תקבלו ללא תשלום נוסף!
תמונות לפני ואחרי הטיפול ברעלן
× שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?