רעלן

רעלן הוא חומר המסונתז באופן מלאכותי. הוא מונע התכווצות סיבי שריר במקום סביבו הוא מוזרק.
הגוף מפרק לאט את החומר עד שהשריר מגיע לפעילותו המלאה. התוצאה - עור חלק ומראה צעיר.
אפשר לראות את התוצאות של הטיפול אחרי 3-6 ימים מה שעושה את הטיפול הכי פופולרי מכל הטיפולים האסתטיים.

  • אורך הטיפול: 15-30 דק''

  • רמת הכאב: אי נוחות קלה

  • הרדמה: אלחוש מקומי ללא הרדמה

  • התאוששות: מיידית

  • משך התוצאה: 3-6 חודשים

  • סיכונים: שטפי דם קלים

שינוי מהיר במראה הפנים ללא פעולה ניתוחית

באילו אזורים ניתן לטפל?
באזור הפנים: קמטי זעף בין הגבות, קמטי מצח, קמטי צחוק. אזורים נוספים בפנים שאפשר לטפל בהם ע״י רעלן: הרמת עפעפיים, סנטר, צוואר, קמטי אף ( bunny nose), קמטים סביב האף.
האם יש סיכונים?
הטיפול הוכח כטיפול יעיל ובטוח, בו משתמשים מיליוני אנשים ברחבי העולם. יש מספר מחלות קשורות לחולשת שרירים כמו Gravis Myasthenia במקרה כזה, לא מומלץ לבצע את הטיפול. הטיפול לא מומלץ לנשים בהריון ונשים מניקות.
כיצד זה עובד?
הזרקת רעלן מתבצעת על ידי מחט דקה המוחדרת אל תוך השריר אותו רוצים להחליש. הרעלן מונע זמנית העברת אותות מהעצב לשריר. בלי האותות הללו השריר לא מסוגל להתכווץ וליצור קמט ועל כן הקמטים יותר שטחיים ובהמשך אף נעלמים.
האם ישנן תופעות לוואי?
ישנן תופעות לוואי מאוד נדירות וזמינות. כגון שטפי דם במקום ההזרקה, כאבי ראש. במקרים מאוד נדירים הטיפול עלול לא להשפיע עקב עמידות של המערכת האימונית של המשתמש/ת לרעלן.

באחוז בודד מהמטופלים יכולה לקרות צניחת עפעפיים. הרבה אנשים מפחדים לקבל פנים קפואות לאחר טיפול ברעלן – מקרה כזה יכול לקרות כתוצאה מטכניקות הזרקה שאינן נכונות! עליכם לוודא כי לרופא המבצע את הטיפול יש מספיק ידע וניסיון.
למה יש לצפות לאחר הטיפול?
6 שעות לאחר הטיפולים יש להימנע מפעילות גופנית, מקלחות במים חמים ושתיית אלכוהול (האלכוהול מגביר את זרימת דם ומחליש אפקט הטיפול). יש להימנע ממגע באזורי ההזרקה. יש להימנע משימוש במייק-אפ אשר עלול לזהם את מקום הטיפול. יש להימנע משפשוף אשר עלול לגרום לחומר הטיפול להתפזר למקומות לא רצוניים.

אנו ממליצים לאחר הטיפול להשתמש בשרירים אליהם מוזרק הרעלן. הקמטים מתחילים להיעלם כ2-3 ימים לאחר הטיפול אשר מגיע לתוצאה מקסימלית לאחר 10-14 ימים. התוצאה נמשכת כממוצע 3-4 חודשים ולפעמים אף יותר.

לאחר הטיפול עלולים להופיע שטפי דם, מתח, נפיחות, כאבי ראש ולעיתים סימני התקררות הנמשכים 2-3 ימים ובדרך כלל חולפים אחרי מספר שעות.

לעיתים ישנה הרגשה של כובד בעפעפיים. לאחר הטיפול מומלץ להשתמש בקמטי הבעה בהם מוזרק רעלן, על מנת למקסם את התוצאה.
המלצות לאחר הטיפול?
6 שעות לאחר הטיפול מומלץ להימנע מפעילות גופנית אירובית ושתיית אלכוהול אשר עלול להגביר את זרימת הדם באזורי ההזרקה ולהפריע להשפעה של הרעלן. צריך להימנע מלחץ ושפשוף אזור ההזרקה.

קמטים מתחילים להשתטח ולהיעלם לאחר 3-4 ימים. לעיתים ההשפעה לוקחת מעט יותר זמן, עד 10 ימים מהטיפול תתקבל התוצאה המלאה. כשבועיים לאחר הטיפול, אנו נזמין אתכם לביקורת - לעיתים יש צורך בהזרקות נוספות של רעלן, אלו תקבלו ללא תשלום נוסף!
תמונות לפני ואחרי הטיפול ברעלן
נגישות