טיפולי הקפאת שומן

למי מתאימים טיפולי הקפאת שומן?
טיפולי הקפאת שומן הם תהליך של קירור תאי שומן עודף, מבלי לפגוע ברקמות או בעצבים מסביבם. הטיפול מתאים גם לגברים וגם לנשים, השואפים למראה אסתטי וצעיר ומעוניינים בטיפול קצר וקליל, האורך עד שעתיים. בניגוד להמסת שומן בהזרקה, טיפול הקפאת שומן אינם כרוכים בתהליך כירורגי פולשני ולכן זמן ההתאוששות ממנו קצר יחסית וגם לא כולל תופעות לוואי חמורות.
הסיבות לצבירת עודפי שומן הם רבות אך בקליניקה של ד"ר בלה בנוב לא מתעמקים בהכרח בסיבות אלא בדרכים לטיפול ובתוצאות הנפלאות שניתן להשיג. הקליניקה מתמחה בשיטות המשוכללות ביותר ברפואה קוסמטית וטיפולי פיגמנטציה בחולון, כשהמסת שומן בהזרקה והעלמת צילוליט בהזרקה הן שיטות שנמצאות פחות בשימוש וניתן להשיג תוצאות טובות גם בטיפולים פחות פולשניים.
האם טיפולי הקפאת שומן הם כואבים?
אחד השיקולים העיקריים המנחים מטופלים בבחירת הטיפול הקוסמטי, היא רמת הכאב שעליהם לחוות במהלך הטיפול וההחלמה. מטבע הדברים, טיפולים פולשניים וכואבים הם מרתיעים יותר ולכן אנשים מעדיפים להימנע מהם ככל הניתן.
בניגוד לטיפול בצילוליט ע"י הזרקה והמסת שומן בזרקה, שהם טיפולים המשתייכים לדור הישן של הטיפולים הקוסמטיים, הקפאת שומן אינה כואבת וכרוכה לכל היותר באי נוחות קלה מצד המטופל. אורך הטיפול הקצר גורם לכך שגם תחושת אי הנוחות הזו לא נמשכת זמן רב, מה שהופך את השיטה לאידיאלית. זו הסיבה שרבים האנשים שבוחרים בטיפול זה.
היכן כדאי לבצע את התהליך
טיפולי הקפאת שומן הם הליך קוסמטי שגרתי אך עדיין, יש לוודא כי הוא מבוצע על-ידי רופא פלסטי מוסמך. הקליניקה של ד"ר בלה בנוב למשל, מתמחה בטיפולי פיגמנטציה בחולון, טיפולים להרמת עפעפיים, טיפולי הקפאת שומן וטיפולים להצערת העור. היחס במרפאה אישי וחם והטיפול מותאם אישית לכל מטופל על-מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר לטווח ארוך. לכן, אל תתפשרו על פניה לרופא לא מקצועי או לא מוכר. וודאו כי אתם מטופלים במרכז איכותי ואמין שיכול להציע לכם גם סל טיפולים נוספים שישפרו את רמת החיים שלכם ויעניקו לכם מראה רענן ומלא בריאות.

נגישות